on-line katalog

vstup do katalogu

On-line katalog je katalog (seznam) všech dokumentů, které máme v knihovně. Můžete zde vyhledávat podle názvu, autora či tématu. Pokud jste registrováni v knihovně, můžete prostřednictvím svého čtenářského konta tituly rezervovat.

Katalog obsahuje záznamy o knihovních fondech dvou samostatných knihoven – v Ivanovicích na Hané a její pobočky ve Chvalkovicích na Hané.

V kolonce “Lokace exemplářů” je obsažena informace, v které z obou knihoven se hledaná kniha nachází.  (Knihovna = Městská knihovna v Ivanovicích na Hané, Chvalkovice = pobočka ve Chvalkovicích na Hané)

Knihy ve fondu v Ivanovicích na Hané mají v kolonce „Status“, kde je uvedeno buď „K vypůjčení“ nebo „Vypůjčeno do ….“ Knížky, které jsou vypůjčené si můžete rezervovat pomocí on-line čtenářského konta. Knihy, které jsou k dispozici k vypůjčení, si můžete nechat odložit. (viz. záložka Služby)

Knihy ve fondu ve Chvalkovicích na Hané mají v kolonce “Status” vždy uveden pojem “K vypůjčení“, neboť katalog funguje jako statický – nikoli on-line. Není tedy záruka, že se knížka v knihovně bude vyskytovat.